باشگاه مشتریان مهرسان نیتا

موسسه مهرسان نیتا در راستای ترغیب، حمایت و تشویق مشتریان وفادار خود اقدام به تدارک کارتهای متنوعی نموده است.این کارتها که به نام کارت عضویت می شوند در سه نوع سبز، نقره ای و طلایی و با شرایط خاص و متفاوت زیر تعریف شده اند:

کارت های عضویت مهرسان نیتا

کارت طلایی

کارت طلائی بهترین و ارزنده ترین کارت این موسسه به شمار می آید. این کارت به آن دسته از اعضایی تعلق خواهد گرفت که اقدام به سفارش گذاری سالیانه سه خدمت در ماه نمایند.

در این صورت بهره مندی از 20% تخفیف بر روی فاکتور بعدی و یک گشت شهری رایگان به انتخاب مشتری از مزایای این کارت خواهد بود.

بدیهی است در صورت در اختیار داشتن این کارت و سفارش گذاری در روز تولد و یا سالگرد ازدواج می توان از 8% تخفیف دیگر نیز برخوردار گردید.

کارت نقره ای

هر یک از اعضا در صورت سفارش گذاری سالیانه دو خدمت در ماه، می توانند از مزایای کارت نفره ای این موسسه بهره مند شوند.

در این حالت کاربر بر روی خدمت بعدی درخواستی به طور خودکار 15% تخفیف دریافت خواهد نمود. همچنین در صورت در اختیار داشتن این کارت از طریق سفارش گذاری در روز تولد و یا سالگرد ازدواج خود نیز می تواند از 5% تخفیف مضاعف بر روی سفارش جدید برخوردار گردد. برای این افراد استفاده از یک گشت شهری  تفریحی به انتخاب خود به مدت یک ماه از زمان صدور آخرین فاکتور رایگان خواهد بود.

کارت سبز

هر یک از اعضا در صورت سفارش گذاری سالیانه یک خدمت در ماه، می توانند از مزایای کارت سبز این موسسه بهره مند شوند.

در این حالت کاربر بر روی سفارش خدمت بعدی خود از این موسسه به طور خودکار 10% تخفیف دریافت خواهد نمود. همچنین در صورت در اختیار داشتن این کار از طریق سفارش گذاری در روز تولد و یا سالگرد ازدواج خود می تواند از 3% تخفیف مضاعف بر روی سفارش جدید برخوردار گردد.

پوشش درمانی سالمندان

کم بضاعت

ما به همه نیازهای شما

فکر کرده ایم

از خدمات بهترین متخصصان بهرمند شوید

شرایط اقتصادی شما

دغدغه ماست

همیشه و همه جا

مراقبتان هستیم

بسته های ویژه مهرسان نیتا

خرید هدیه برای سالمندان کاری بسیار پیچیده و سخت می باشد. از طرفی دقیقا از نیازهایی که این عزیزان دارند مطلع نیستیم از طرف دیگر ممکن است خرید بسیاری از وسایل ممکن است بر طبق سلیقه عزیزانمان نباشد و در بسیاری از موارد هدیه خریداری شده مورد استفاده قرار نمی گیرد. از این رو موسسه مهرسان نیتا با توجه به شناخت عمیقی که نسبت به نیاز، خواسته علایق و سلایق سالمندان عزیز در طول سالهای فعالیت به دست آورده بسته های هدیه زیر را جهت سهولت حال شما در نظر گرفته است که به راحتی در مناسبت های مختلف می توانید برای عزیزانتان تهیه کنیدک

بسته 3

آرایشگری

کلاس آموزش موبایل

بسته 2

عکسبرداری

خیاطی

بسته 1

گشت تفریحی

ماساژ و اسپا