سایر خدمات

آرایش و پیرایش

هر انسانی در هر سنی دوست دارد که زیباتر و جوانتر دیده شود . با افزایش سن و کاهش جذابیت صورت، تلاش برای زیباتر دیده شدن ضرورت بیشتری پیدا می کند.
از این رو مهرسان نیتا اقدام به ارائه تمامی خدمات آرایشی و بهداشتی ویژه سالمندان در منزل نموده است. خدماتی که در این مرکز شامل کوتاهی مو، براشینگ، آرایش صورت، رنگ، مش، لایت، کراتینه، ریباندینگ، اصلاح صورت و محاسن، خدمات مژه و ابرو،تمامی خدمات مربوط به ناخن اعم از مانیکور و پدیکور، پاکسازی صورت، آبرسانی، اکسیژن رسانی، روشن کنندگی پوست و غیره می باشد. مشاوران ما اقدام به هماهنگی با متخصصان با تجریه و معتمد در هر یک از زمینه های مورد نیاز نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن پس از تایید متقاضی اقدام به اعزام ایشان به محل سکونت متقاضی می نماید.

عکاسی و فیلمبرداری

همه ما انسانها علاقه به ثبت خاطرات و زمانهای خاص زندگیمان با گرفتن عکس داریم. با برگشت به این عکس ها خاطرات خوش آن روزها برایمان تداعی می شود که این خود باعث افزایش شادی و حس لذت می شود.
از این رو موسسه مهرسان نیتا گستر به دلیل ارزش فراوانی که برای قشر سالمند قائل است و به جهت رفاه حال خانواده های ایرانی و ثبت لحظات و خاطرات شیرین آن ها، با کادری مجرب اقدام به ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری با کیفیت بالا و با استفاده از تجهیزات بروز در منزل می نماید تا همه اعضای خانواده بتوانند به صورت انفرادی و یا در کنار هم عکس ها و فیلم هائی ماندگار و با کیفیت بالا داشته باشند.
بدیهی است عکس های تایید شده توسط متقاضی ادیت و ویرایش می شود. لازم به ذکر است بنا به درخواست فرد روی تخته شاسی، چوب، لیوان، شیشه، پارچه و... چاپ می شود و کلیه فایل ها رویCD ذخیره می شود و به آدرس موردنظر ارسال خواهد شد

از ما بخواهید

ماموریت موسسه مهرسان نتیا فراهم آوردن بستری مناسب جهت رفع تمامی نیازهای سالمندان عزیز می باشد. لذا بخش مهمی از نیازهای سالمندان عزیز توسط تیم تحقیق و توسعه موسسه شناسایی شده و با فراهم آوردن تیم متخصص و امکانات مورد نیاز به بهترین شکل پاسخگوی نیازهای این عزیزان هستیم.
بخش دیگری از نیازهای سالمندان فقط مخصوص گروه خاصی می باشد از این لحاظ معرفی تک تک خدمات در سایت مقدور نمی باشد.لذا موسسه مهرسان نتیا با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و سالها تجربه در حوزه سالمند، توانایی انجام تمامی خدمات مورد نیاز سالمندان با بهترین کیفیت را دارد.

 

سفارش گل

ارسال گل برای کسانی که دوستشان داریم به بهانه های مختلف(مثل سالگرد ازدواج، تولد، فارغ التحصیلی، ولنتاین، اعیاد، ختم، روز پدر، روز مادر و غیره) از دیرباز در کشور عزیزمان مرسوم بوده است. هدیه دادن گل باعث می شود علاوه بر اینکه نسبت به هدایای باارزش دیگر قیمت مناسبتری دارد، بهترین پیام رسان در بیان کردن میزان عشق و علاقه ما به دیگران می باشد.

سالمندان عزیز به دلیل شرایط بدنی امکان حضور فیزیکی در فروشگاهها جهت ارسال گل به عزیزانشان را ندارند از طرفی سفارش گذاری از طریق وب سایت ها هم برای آنها کاری مشکل و آزار دهنده است.

لذا موسسه مهرسان نیتا با ایجاد امکان سفارش دادن گل به صورت تلفنی و ارسال عکس آن از طریق اپلیکشن های موبایل و پرداخت به صورت حضوری یا کارت به کارت پروسه سفارش دادن را برای سالمندان عزیز راحت تر کرده است.

چرا مهرسان نیتا

با توجه به جمعیت روز افزون این عزیزان از یک طرف و مشغله خانواده های آنها از طرف دیگر، فراهم نمودن خدمات امدادی و درمانی در کوتاه ترین زمان ممکن و کمک به مستقل نمودن این افراد از اهمیت چشمگیری برخوردار است چرا که تعلل در رسیدگی به این عزیزان تبعات بسیار جبران ناپذیری را برای خود و خانواده های آنها به همراه خواهد داشت به گونه ای که به نوعی بنیان خانواده ها را متاثر خواهد نمود.

از این روست که موسسه مهرسان نیتا با هدف شادی روح و روان و در عین حال سلامت جسم سالمندان عزیز کشورمان بنیان نهاده شد. این موسسه کلیه نیازمندی های عزیزان سالمند را از قبل پیش بینی نموده و با برخوردای از یک تیم مجرب و حرفه ای، تمامی تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات به اعضای خود و با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن می نماید تا بدین وسیله آرامش و آسایش را دوباره به خانواده ها بازگرداند.

از طرف دیگر کمبود امکانات رفاهی و سیاحتی اختصاصی بسیار معدود در کشور ما ایران برای این قشر عزیز و آسیب پذیر سبب خانه نشینی این عزیزان و فراهم شدن بستر بروز انواع بیماری های روحی و روانی شده است. با توجه به این که موسسه مهرسان نیتا بر این باور استوار است که همواره پیشگیری بهتر از درمان است در میان انواع خدماتی که ارائه می دهد، هماهنگی و برگزاری دورهمی های شاد و مفرح و تورهای تفریحی و سیاحتی ویژه این عزیزان در محیطی امن و ایمن را نیز جای داده است.