چرا مهرسان نیتا

با توجه به جمعیت روز افزون این عزیزان از یک طرف و مشغله خانواده های آنها از طرف دیگر، فراهم نمودن خدمات امدادی و درمانی در کوتاه ترین زمان ممکن و کمک به مستقل نمودن این افراد از اهمیت چشمگیری برخوردار است چرا که تعلل در رسیدگی به این عزیزان تبعات بسیار جبران ناپذیری را برای خود و خانواده های آنها به همراه خواهد داشت به گونه ای که به نوعی بنیان خانواده ها را متاثر خواهد نمود.

از این روست که موسسه مهرسان نیتا با هدف شادی روح و روان و در عین حال سلامت جسم سالمندان عزیز کشورمان بنیان نهاده شد. این موسسه کلیه نیازمندی های عزیزان سالمند را از قبل پیش بینی نموده و با برخوردای از یک تیم مجرب و حرفه ای، تمامی تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات به اعضای خود و با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن می نماید تا بدین وسیله آرامش و آسایش را دوباره به خانواده ها بازگرداند.

از طرف دیگر کمبود امکانات رفاهی و سیاحتی اختصاصی بسیار معدود در کشور ما ایران برای این قشر عزیز و آسیب پذیر سبب خانه نشینی این عزیزان و فراهم شدن بستر بروز انواع بیماری های روحی و روانی شده است. با توجه به این که موسسه مهرسان نیتا بر این باور استوار است که همواره پیشگیری بهتر از درمان است در میان انواع خدماتی که ارائه می دهد، هماهنگی و برگزاری دورهمی های شاد و مفرح و تورهای تفریحی و سیاحتی ویژه این عزیزان در محیطی امن و ایمن را نیز جای داده است.

ما به همه نیازهای شما فکر کرده ایم

پوشش درمانی سالمندان کم بضاعت

همیشه و همه جا مراقبتان هستیم

شرایط اقتصادی شما دغدغه ماست

از خدمات بهترین متخصصان بهرمند شوید

فعالیتهای موسسه مهرسان نیتا به سه بخش کلی تقسیم می شود: خدمات درمانی، خدمات عمومی و خدمات ویژه. در بخش خدمات درمانی به برآورده نمودن کلیه نیازهای مراجعین در حوزه های پزشکی، پرستاری، توانبخشی، مشاوره ای، بیمه و حتی نیاز به تجهیزات پزشکی و ... پرداخته می شود. در بخش خدمات عمومی، سعی در پاسخگویی به سایر نیازمندی های روزمره سالمندان خارج از حوزه درمان همچون باغبانی، ایاب و ذهاب، بازسازی و دکوراسیون، سفارش غذا، نگهداری و تعمیرات، سرایداری و خدماتی از این قبیل می شود. و نهایتاً در بخش خدمات ویژه، خدماتی در جهت سلامت روانی عزیزان سالمند ارائه می گردد. چراکه ما اعتقاد داریم پیشگیری بهتر از درمان است. از جمله این خدمات می توان به برگزاری دورهمی های شادمانه، گشتهای تفریحی، ماساژ و اسپا، آرایش و پیرایش، عکاسی و فیلمبرداری، خدمات رایانه و موبایل و غیره اشاره نمود.
موسسه مهرسان نیتا با هدف پاسخگویی به نیاز روزافزون کشور ایران به رسیدگی و برآورده نمودن احتیاجات سالمندان عزیز کشورمان در تاریخ 28/01/98 بنیانگذاری گردید. سرزمین ما ایران کشوری است با جمعیتی بالغ بر هشتاد میلیون نفر که درصد کثیری از این افراد متعلق به سالمندان میباشد. از این رو با توجه به افزایش روزافزون جمعیت این عزیزان از یک سو و از سوی دیگر مشغله اعضای خانواده آنها، ارائه خدمات درمانی و امدادی در جهت استقلال و فراهم نمودن زندگی راحت تر و شادتر از اهمیت ویژه برخوردار است. این موسسه کلیه نیازهای روزمره سالمندان را از نیازهای پزشکی، درمانی و توانبخشی گرفته تا امور منزل، اداری و حقوقی و غیره را از قبل پیش بینی نموده و با کیفیتی بسیار بالا به مشتریان خود عرضه می نماید. یکی دیگر از ویژگی های این موسسه که وجه تمایز آن با سایر شرکتها میباشد تلاش در جهت شادمانی و سلامتی مضاعف عزیزان سالمند با ارائه پکیج های خدماتی از قبیل دورهمی های شادمانه، گشت و تورهای تفریحی، دوره های ورزشی و آموزشی، اسپا و ماساژ و غیره میباشد. باید به خاطر داشت که سلامتی روح و جسم کاملاً به یکدیگر وابسته هستند. هر آن کس که به روح و روان خود اهمیت بدهد و شادتر باشد طبیعتاً از جسم سالم تری نیز برخوردار خواهد بود. بنابراین موسسه مهرسان نیتا با برآورده نمودن غذای روح برای عزیزان سالمند سعی در پیشگیری از بیماری می نماید. به امید سلامتی همه سالمندان این مرز و بوم.
1. مرجعی بنام، مطرح و خوشنام در حوزه خدمات سالمندان 2. پاسخگویی به کلیه نیازهای سالمندان 3. کمک به سلامتی همه مراجعان 4. مرجع کیفیت خدمات 5. به ارمغان آوردن استقلال و شادمانی به خانواده های ایرانی
1. اشاعه مهربانی، شادمانی و سلامتی 2. اعتماد سازی و جلب اعتماد مشتریان 3. مسئولیت پذیری و پایبندی به تعهدات 4. گوش سپردن به نیاز مراجعین در کمال آرامش، صبوری و مهربانی 5. پاسخگویی سریع در جهت برآورده نمودن نیازهای مشتریان 6.ایجاد فضای همکاری آرام، دوستانه و پرانرژی 7. کیفیت بالای خدمات