خدمات عمومی داخل منزل

نظافت

نظافت
نیاز به کمک دیگران در انجام این امور نظافتی بخصوص در افراد سالمند به دلیل مشکلاتی جسمانی بیشتر دیده می شود. کارگران آموزش دیده و امین مهرسان نیتا سعی می کنند کار را با بالاترین کیفیت و در حداقل زمان ممکن تحویل کارفرما دهند.
پذیرایی
انجام پذیرایی والا و و قابل قبول در اکثر موارد از عهده سالمندان عزیز به دلیل شرایط فیزیکی خارج است. کارکنان خدماتی مهرسان نیتا آماده برگزاری انواع مراسم شما اعم از جشن ها، مهمانی های خانوادگی و دوستانه، ختم و غیره می باشند. تمامی مهمانداران مجرب با رعایت نکات مهمان نوازی اوقات خوشی را برای شما و میهمانان گرانقدرتان فراهم می کنند.

پذیرایی

پذیرایی به جا و شایسته از مهمانان می تواند نقش مهمی در کیفیت برگذاری مهمانی داشته باشد. به دلیل شرایط فیزیکی و توان بدنی سالمندان انجام پذیرایی والا و قابل قبول در اکثر موارد از عهده آنان خارج است. به همین خاطر اکثر سالمندان از برگزاری میهمانی های دوستانه، خانوادگی، رسمی و برگذاری جشن ها خودداری می کنند.

این در حالی است که برپایی این مراسم، در افزایش روحیه، آرامش، حس مفید بودن و مشارکت اجتماعی نقش بسزایی دارد و در عین حال باعث تقویت کارکرد مغز می شود.

با استفاده از پرسنل خدماتی موسسه مهرسان نیتا شما می توانید مراسم خود را در بالاترین کیفیت برگزار نمایید.

 

سفارش غذا و شیرینی

سفارش غذای رژیمی

تغذیه مناسب و اصولی در دوران سالمندی به دلیل کمی تحرک و بروز برخی از بیماری ها اهمیت زیادی دارد. از این رو موسسه مهرسان نیتا اقدام به تامین انواع غذاهای رژیمی و غیر رژیمی نموده است.
این برنامه دارای غذاهای متنوع مناسب با انواع ذایقه ها و میزان کالری مناسب برای فرد می باشد که در نهایت به انتخاب خود سفارش خود را ثبت می کند.

سفارش شیرینی رژیمی

بسیاری از سالمندان به دلیل مشکلات جسمانی از قبیل دیابت، چربی خون و غیره حسرت خوردن شیرینی های لذیذ را دارند. موسسه مهرسان نیتا برای برطرف کردن مشکل این عزیزان اقدام به تهیه شیرینی های رژیمی نموده است.

 

تعمیر لوازم خانگی

با توجه به افزایش قیمت کالاهای خانگی، بیشتر خانواده ها به فکر تعمیر لوازم خانگی می افتند. ازطرفی تعمیر لوازم نیازمند به یک تکنسین خبره است که مشکل دستگاه به درستی تشخیص و رفع شود.
موسسه مهرسان نیتا این امکان را فراهم می کند که کالاهای شما را در محل تحویل گرفته و پس از تعمیر آن را برای شما ارسال کند. اولویت اصلی متخصصان ما، تعمیر برد و قطعات دستگاه می باشد ولی در شرایطی که آسیب جدی به قطعه وارد شده باشد تعویض آن با نمونه اورجینال انجام می پذیرد.
تعمیر محصولاتی از قبیل ماشین لباسشویی، یخچال، ماکروفر، کولر گازی، جارو برقی، ماشین ظرفشویی و غیره توسط متخصصان این مجموعه انجام می گردد.

بازسازی و دکوراسیون

بازسازی، نوسازی و تغییر دکوراسیون زمانی اتفاق می افتد که نیازهای خانواده و سطح انتظاراتشان تغییر می کند. مهندسین مهرسان نیتا قبل از هر گونه اقدامی، معماری ساختمان و ویژگی های آن را به صورت کامل بررسی می کنند و فراخور نیاز شما پیشنهادهای خود را ارایه می دهند تا بدون وارد کردن آسیب جدی به اسکلت ساختمان و کمترین هزینه بازسازی و تغییر بنا انجام گردد.
استفاده از مصالح با کیفیت، به کارگیری از تکنولوژی روز، رعایت استانداردها، قوانین و مقررات ساختمان، تحویل کار در کوتاهترین زمان ممکن از جمله عواملی هستند که سالمندان عزیز در طول این سالها با آرامش خاطر انجام کلیه امور ساختمانشان را به ما سپرده اند.

لوله کشی و برق کاری

لوله کشی
در هنگام لوله کشی ساختمان، باید شاخص های متفاوتی را در نظر گرفت. رعایت تمامی اصول نیاز به تکنسین مجرب و متخصص دارد که در نهایت دقت، حوصله و بدون تخریب زیاد کار را انجام دهد.خدمات لوله کشی مهرسان نتیا شامل لوله کشی آب، گاز، فاضلاب، موتورخانه و غیره می باشد.

برق کاری
برق کاران با تجربه و آموزش دیده مهرسان نیتا قبل از هر گونه اقدامی از محل به دقت بازدید می کنند و پس از مشورت کامل با مشتری اقدام به سیم کشی می کنند. اجرای پروژه های برق کشی ساختمان و ویلا، نصب آیفون، نصب دوربین مدار بسته، آسانسور و غیره بخشی از خدماتی است که توسط این موسسه انجام می گردد.

 

چرا مهرسان نیتا

با توجه به جمعیت روز افزون این عزیزان از یک طرف و مشغله خانواده های آنها از طرف دیگر، فراهم نمودن خدمات امدادی و درمانی در کوتاه ترین زمان ممکن و کمک به مستقل نمودن این افراد از اهمیت چشمگیری برخوردار است چرا که تعلل در رسیدگی به این عزیزان تبعات بسیار جبران ناپذیری را برای خود و خانواده های آنها به همراه خواهد داشت به گونه ای که به نوعی بنیان خانواده ها را متاثر خواهد نمود.

از این روست که موسسه مهرسان نیتا با هدف شادی روح و روان و در عین حال سلامت جسم سالمندان عزیز کشورمان بنیان نهاده شد. این موسسه کلیه نیازمندی های عزیزان سالمند را از قبل پیش بینی نموده و با برخوردای از یک تیم مجرب و حرفه ای، تمامی تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات به اعضای خود و با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن می نماید تا بدین وسیله آرامش و آسایش را دوباره به خانواده ها بازگرداند.

از طرف دیگر کمبود امکانات رفاهی و سیاحتی اختصاصی بسیار معدود در کشور ما ایران برای این قشر عزیز و آسیب پذیر سبب خانه نشینی این عزیزان و فراهم شدن بستر بروز انواع بیماری های روحی و روانی شده است. با توجه به این که موسسه مهرسان نیتا بر این باور استوار است که همواره پیشگیری بهتر از درمان است در میان انواع خدماتی که ارائه می دهد، هماهنگی و برگزاری دورهمی های شاد و مفرح و تورهای تفریحی و سیاحتی ویژه این عزیزان در محیطی امن و ایمن را نیز جای داده است.