خدمات عمومی خارج منزل

ایاب و ذهاب

یکی از راههای ایجاد استقلال برای سالمندان عزیزمان فراهم کردن شرایطی است که بتوانند در کمال آرایش و آسودگی خاطر در سطح شهر و اماکن عمومی تردد نمایند بنابراین در اختیار داشتن خودروی مناسب و با کیفیت به همراه راننده ای مطمئن، با احتیاط و آموزش دیده غالباً بسیار موردنیاز و کمک کننده برای این عزیزان می باشد.
برای اطمینان از درستی و صداقت رانندگان این موسسه در بدو ورود به موسسه مدارک هویتی اعم از کارت شناسایی، گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر، گواهی عدم سوپیشینه، اجاره نامه و یا سند منزل و تضامین لازم دریافت می شود.
مهرسان نیتا با در فراهم نمودن این امکان در کوتاه استقلال و خودکفایی را برای این عزیزان به ارمغان می آورد. خدمات ایاب و ذهاب مهرسان نیتا شامل ترانسفر فرودگاهی، اتومبیلهای ویژه برای مراسم خاص، انجام مسیرهای خدماتی مانند حمل بسته و غیره می باشد. تمام رانندگان این موسسه مجوز طرح زوج و فرد و ترافیک را دارند بدین ترتیب شما به راحتی می توانید به هر نقطه ای از شهر تهران در کمال آرامش و امنیت سفر کنید.

همراه یار

سالمندان تمایل به این دارد که تمامی کارها را خودشان انجام دهند و وابستگیشان به کمک نزدیکان کمتر باشد. اما به دلیل ضعف جسمانی این قضیه در بیشتر مواقع امکان پذیر نیست. در این شرایط بهترین گزینه استفاده از یک همراه متخصص، قابل اعتماد و دلسوز است.

همراه یار در بیمارستان و مراکز درمانی، در انجام کلیه امور بیمار اعم از امور اداری(تشکیل پرونده،پذیرش، ترخیص و ...)، همراهی  بیمار در زمان انتقال به بخشهای مختلف، همراهی فرد سالمند در مراکز تفریحی، خرید و غیره و کمک به فرد در انجام این امور بخشی از وظایف همراه یار است.

به این صورت که سالمند در کنار یک همراه یار مطلع می تواند کلیه امور شخصی خود را بدون هیچ گونه نگرانی و دغدغه ای به انجام برساند.

 

انجام امور حقوقی

مسانل و مشکلات حقوقی جز مواردی است که در طول زندگی هر فرد پیش می آید. گاهی موارد یک تصمیم اشتباه باعث ایجاد گره کور می شود. مشاوره با یک وکیل مجرب می تواند نتایج خوبی را رقم بزند. از طرف دیگر پیدا کردن وکیل مناسب برای حل مشکلات و مسانل حقوقی یکی مهمترین مشکلات بیشتر افراد جامعه مخصوصا سالمندان عزیز می باشد.
مهرسان نیتا با داشتن تیم حرفه ای از وکلای متخصص در زمینه های مختلف از جمله حقوقی(مطالبه وجه، امور ملکی، عقد قرارداد، وصول مطالبات، ارث)، امور خانواده( مطالبه مهریه، نفقه زوجه، نفقه فرزندان، طلاق توافقی)، کیفری(خیانت در امانت، کلاهبرداری، سرقت، جعل سند،) ، ثبتی و غیره آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشد.
مشاوره های مهرسان نتیا به سه صورت آنلاین، تلفنی و حضوری انجام می پذیرد. وکلای با سابقه این مجموعه متعهدانه تمام مراحل دادرسی را پیگیری می کنند و تا رسیدن به نتیجه مطلوب و رضایتمندی شما عزیزان همراهتان هستند.

انجام امور اداری و مالی

یکی از نیازهای اساسی افراد سالمند انجام امور بانکی و اداری است. این افراد به دلیل شرایط جسمانی و یا کهولت سن غالباً به تنهائی قادر به خروج از خانه نیستند. ترجیح بیشتر سالمندان، استقلال فردی است و از اینکه برای انجام امورشان، متکی بر اعضای خانواده و یا دوستان باشند آزرده خاطر می شوند.

متاسفانه برخی از افراد کلاهبردار و فرصت طلب از عدم آگاهی سالمندان سو استفاده می کنند و به اطلاعات محرمانه شخصی، بانکی و ...فرد دسترسی پیدا کرده و خسارات زیادی را به قشر غزیر وارد می کنند.

مهرسان نیتا جهت تامین استقلال، آسایش و آرام سالمندان، این امکان را برای متقاضیان محترم فراهم نموده است که به راحتی نیروی آموزش دیده را در اختیار داشته و  با کمک وی تمام امور اداری، حقوقی و ... را با صرف حداقل هزینه و زمان انجام دهند.

انجام امور مربوط به خرید

خرید مایحتاج روزانه یکی از مهمترین مسایلی است که بیشتر افراد در گیر آن هستند. محدود بودن زمان، تنوع امور جاری و ضعف جسمانی و غیره از جمله عواملی است که باعث می شود بحث خرید به یکی از دغدغه های ما تبدیل شود.

علی رقم اضافه کردن گزینه خرید آنلاین به بیشتر فروشگاههای حضوری، ولی هماهنگی با مامور خرید و مشخص کردن تمام نیازهای روزانه اعم از خرید خوراکی، پوشاکی، لوازم منزل، هدیه، دارو و غیره برای بیشتر افراد رضایت بخش تر است.

علاوه بر آن زمانی که یک فرد مشخص را برای کلیه امور خرید در نظر می گیریم، آن شخص در طی زمان نسبت به سلایق، نیازها و ترجیحات ما شناخت پیدا می کند، در نتیجه فرد خریدهای بهتری را برحسب بودجه ای که تعریف می کنیم، می تواند داشته باشد و این باعث می شود که ما از نتیجه کار رضایت بیشتری خواهیم داشت. این مزیت در خصوص فروشگاههایی که به صورت مجزا ارسال در محل را دارند مهیا نمی شود.

 

باغبانی و فضای سبز

استفاده بهینه از فضای محدود حیاط ها و تبدیل آن به یک محوطه زیبا و دلپذیر کار هر کسی نیست و تنها یک باغبان مجرب قادر خواهد بود که چنین محیطی را ایجاد کند.

مهرسان نیتا کلیه کارهای باغبانی ویلا ،خانه شخصی ویا آپارتمان شما را به انجام می رساند. تمام خدمات زیر نظر مهندس کشاورزی انجام می گیرد.ابتدا طرح اولیه با توجه به فضای کار، بودجه در نظر گرفته شده، شرایط آب و هوایی منطقه و غیره به مشتری نشان داده می شود و بر مبنای سلیقه مشتری طرح اولیه تغییراتی پیدا می کند و در نهایت پس از تایید وی اجرایی می شود.

خدمات باغبانی مهرسان نتیا شامل روف گاردن، طراحی و اجرای فضای سبز، باغچه کاری، قطع درختان، کود دهی، برداشت محصول و غیره می باشد.

چرا مهرسان نیتا

با توجه به جمعیت روز افزون این عزیزان از یک طرف و مشغله خانواده های آنها از طرف دیگر، فراهم نمودن خدمات امدادی و درمانی در کوتاه ترین زمان ممکن و کمک به مستقل نمودن این افراد از اهمیت چشمگیری برخوردار است چرا که تعلل در رسیدگی به این عزیزان تبعات بسیار جبران ناپذیری را برای خود و خانواده های آنها به همراه خواهد داشت به گونه ای که به نوعی بنیان خانواده ها را متاثر خواهد نمود.

از این روست که موسسه مهرسان نیتا با هدف شادی روح و روان و در عین حال سلامت جسم سالمندان عزیز کشورمان بنیان نهاده شد. این موسسه کلیه نیازمندی های عزیزان سالمند را از قبل پیش بینی نموده و با برخوردای از یک تیم مجرب و حرفه ای، تمامی تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات به اعضای خود و با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن می نماید تا بدین وسیله آرامش و آسایش را دوباره به خانواده ها بازگرداند.

از طرف دیگر کمبود امکانات رفاهی و سیاحتی اختصاصی بسیار معدود در کشور ما ایران برای این قشر عزیز و آسیب پذیر سبب خانه نشینی این عزیزان و فراهم شدن بستر بروز انواع بیماری های روحی و روانی شده است. با توجه به این که موسسه مهرسان نیتا بر این باور استوار است که همواره پیشگیری بهتر از درمان است در میان انواع خدماتی که ارائه می دهد، هماهنگی و برگزاری دورهمی های شاد و مفرح و تورهای تفریحی و سیاحتی ویژه این عزیزان در محیطی امن و ایمن را نیز جای داده است.