خدمات درمانی داخل منزل

توان بخشی

فیزیوتراپی و کاردرمانی:

فیزیوتراپی و کار درمانی روشی بدون عارضه جهت درمان اختلالات ماهیچه ای ، اسکلتی و عصبی می باشد. فیزیوتراپیست و کاردرمان های مهرسان نتیا با استفاده از تکینیک های متعدد، سعی در تشخیص زودهنگام و نهایتاً درمان هر چه سریعتر بیمار می نماید.

گفتار درمانی و شنوایی سنجی:

گفتار درمانی شامل معاینه،تشخیص ودرمان اختلالات زبان وگفتارمی‌باشد که توسط متخصصین مغز و اعصاب و گوش، حلق وبینی مهرسان‌نتیا انجام می‌گردد.شنوایی سنجی تعیین میزان شنوایی گوش بااستفاده از دستگاهای ادیومتری توسط ادیولوژیست های مهرسان‌نتیا می‌باشد.

پرستاری

اعزام پرستار(پانسمان، تزریق، سونداژ و ...)

اعزام پرستاران مجرب به منزل افراد و انجام کلیه امور پانسمانی از جمله سوختگی، زخم دیابت همچنین تمامی خدمات مربوط به تزریقات اعم از تزریق سرم، تزریق آمپول،  قرار دادن سونداژ در کمترین زمان ممکن توسط پرستاران آموزش دیده مهرسان نیتا انجام می گردد.

خدمات آزمایشگاهی

سالمندان به راحتی می توانند تمام آزمایشهای عمومی و طیف وسیعی از آزمایشهای تخصصی از جمله آزمایش خون، هورمون، نمونه گیری و غیره را در منزل توسط کارشناسان مهرسان نتیا انجام دهند. نتایج آزمایشات از طریق اینترنت به اطلاع افراد خواهد رسید.

پزشکی

ویزیت پزشک و چکاپ

نظر به این که موسسه مهرسان‌نیتا سلامت جسم، روح و آسایش متقاضیان خود را در دستور کار خود قرار داده، به همین منظور امکان دریافت خدماتی چون معاینات دوره ای در منزل را برای متقاضیان فراهم نموده است .

رادیولوژی و سونوگرافی

متخصصان رادیولوژی مهرسان ‌نتیا پس از گرفتن عکس در محل سکونت بیمار، کلیشه رایولوژی را چاپ و  برای بیمار ارسال می کنند.پزشک متخصص سونوگرافی مهرسان نتیا بعد از گرفتن عکس در محل سکونت فرد ، نتیجه را چاپ و در اختیار بیمار قرار می دهند.

مشاوره ای

مشاوره تغذیه

افراد سالمند قادر خواهند بود خدمات مربوط به مشاوره در خصوص تغذیه را در محل زندگی خود دریافت نمایند. متخصصات موسسه مهرسان نیتا پس از مراجعه به محل سکونت بیمار پس از انجام معاینات بالینی برنامه غذایی متناسبی را در اختیار وی قرار می دهد.

مشاوره روانشناسی

افراد سالمند به دلیل ضعف جسمانی ممکن است بعد از مدتی روحیه خود را از دست بدهند و با انواع بیماری های روانی روبه رو شوند. مشاوران با تجربه مهرسان نیتا با روش های نوین علمی سعی در بهبود بیماری سالمند می کنند.

چرا مهرسان نیتا

با توجه به جمعیت روز افزون این عزیزان از یک طرف و مشغله خانواده های آنها از طرف دیگر، فراهم نمودن خدمات امدادی و درمانی در کوتاه ترین زمان ممکن و کمک به مستقل نمودن این افراد از اهمیت چشمگیری برخوردار است چرا که تعلل در رسیدگی به این عزیزان تبعات بسیار جبران ناپذیری را برای خود و خانواده های آنها به همراه خواهد داشت به گونه ای که به نوعی بنیان خانواده ها را متاثر خواهد نمود.

از این روست که موسسه مهرسان نیتا با هدف شادی روح و روان و در عین حال سلامت جسم سالمندان عزیز کشورمان بنیان نهاده شد. این موسسه کلیه نیازمندی های عزیزان سالمند را از قبل پیش بینی نموده و با برخوردای از یک تیم مجرب و حرفه ای، تمامی تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات به اعضای خود و با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن می نماید تا بدین وسیله آرامش و آسایش را دوباره به خانواده ها بازگرداند.

از طرف دیگر کمبود امکانات رفاهی و سیاحتی اختصاصی بسیار معدود در کشور ما ایران برای این قشر عزیز و آسیب پذیر سبب خانه نشینی این عزیزان و فراهم شدن بستر بروز انواع بیماری های روحی و روانی شده است. با توجه به این که موسسه مهرسان نیتا بر این باور استوار است که همواره پیشگیری بهتر از درمان است در میان انواع خدماتی که ارائه می دهد، هماهنگی و برگزاری دورهمی های شاد و مفرح و تورهای تفریحی و سیاحتی ویژه این عزیزان در محیطی امن و ایمن را نیز جای داده است.