خدمات درمانی خارج منزل

همراه یار

سالمندان تمایل به این دارد که تمامی کارها را خودشان انجام دهند و وابستگیشان به کمک نزدیکان کمتر باشد. اما به دلیل ضعف جسمانی این قضیه در بیشتر مواقع امکان پذیر نیست. در این شرایط بهترین گزینه استفاده از یک همراه متخصص، قابل اعتماد و دلسوز است.

همراه یار در بیمارستان و مراکز درمانی، در انجام کلیه امور بیمار اعم از امور اداری(تشکیل پرونده،پذیرش، ترخیص و ...)، همراهی  بیمار در زمان انتقال به بخشهای مختلف، همراهی فرد سالمند در مراکز تفریحی، خرید، ادارات، بانکها و غیره و کمک به فرد در انجام این امور بخشی از وظایف همراه یار است.

به این صورت که سالمند در کنار یک همراه یار مطلع می تواند کلیه امور شخصی خود را بدون هیچ گونه نگرانی و دغدغه ای به انجام برساند.

اعزام آمبولانس

بسیاری از سالمندان به دلیل شرایط فیزیکی، جابجای آنان بدون استفاده از تجهیزات مراقبت های ویژه و کادر پزشکی امکان پذیر نمی باشد. علاوه بر آن در صورت بروز حادثه برای فرد سالمند، رساندن به موقع وی به مراکز درمانی و امداد رسانی درست و اصولی در تامین سلامت فرد نقش مهم و اصولی دارد.

عمدتا آمبولانس هایی که برای جابه جایی افراد سالمند استفاده می شوند بسته به وضعیت فرد بیمار متفاوت است. برخی از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه ای ندارند برای این دسته آمبولانس هایی با امکانات اولیه مانند کپسول اکسیژن، برانکار وغیره کفایت می کند. ولی برخی از بیمارها باید تحت مراقبت های ویژه با امکانات خاص باشند لذا تجهیزات فوق تخصصی و کادری از پزشکان مجرب مورد نیاز است.

مهرسان نیتا امکان اعزام هر نوع آمبولانس در سریع ترین زمان ممکن را دارا می باشد.

فروش و اجاره تجهیزات پزشکی

از آنجایی که تهیه  لوازم پزشکی نیاز به تخصص و دانش کافی در زمینه متناسب بودن دستگاه با وضعیت بیمار، کارایی، عملکرد و طرز صحیح استفاده دارد لذا موسسه مهرسان نیتا جهت رفاه حال سالمندان عزیز اقدام به معرفی، مشاوره، فروش، اجاره و تعمیر  تجهیزات پزشکی نموده است.

فروش تجهیزات درمانی در دو گروه تجهیزات پزشکی خانگی و ارتوپدی، توان بخشی امکان پذیر است. علاوه بر آن امکان اجاره برای برخی از امکانات و تجهیزات پزشکی که به دلیل قیمت بالا شرایط خریدش مهیا نیست، وجود دارد.

مهرسان نتیا با در اختیار داشتن کادری از کارشناسان مجرب، دستگاههای پزشکی معیوب شما را نیز تعمیر می کند.تعمیرکاران در محل مورد نظر شما حاضر می گردند و پس از بررسی و برآورد هزینه دستگاه را تحویل گرفته و در کوتاهترین زمان ممکن به شما تحویل می دهند.

بیمه درمانی

با توجه به افزایش روز افزون هزینه های درمانی و کمیاب بودن و قیمتهای بالای خرید برخی داروهای بیماری های صعب العلاج از یک طرف و از سوی دیگر در آمد اندکی برخی از سالمندان  و بازنشستگان و عدم پوشش کافی بیمه های درمانی پایه چون تامین اجتماعی، خدمات درمانی و غیره، موجبات نگرانی این عزیزان را در آغاز و یا ادامه پروسه درمانی خود فراهم آورده است.

با توجه به اهمیت بالا‌ی این بحث،  شرکت مهرسان نیتا حداکثر تلاش خود را در راستای افزایش سطح کیفی و کمی این گروه از خدمات به سالمندان عزیز نموده است و با ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه پکیج های پیشنهادی بیمه عمر و تکمیلی ، بستری فراهم می کند تا افراد بر حسب نیازشان از اقدام به تهیه  انواع بیمه های درمانی کنند.

چرا مهرسان نیتا

با توجه به جمعیت روز افزون این عزیزان از یک طرف و مشغله خانواده های آنها از طرف دیگر، فراهم نمودن خدمات امدادی و درمانی در کوتاه ترین زمان ممکن و کمک به مستقل نمودن این افراد از اهمیت چشمگیری برخوردار است چرا که تعلل در رسیدگی به این عزیزان تبعات بسیار جبران ناپذیری را برای خود و خانواده های آنها به همراه خواهد داشت به گونه ای که به نوعی بنیان خانواده ها را متاثر خواهد نمود.

از این روست که موسسه مهرسان نیتا با هدف شادی روح و روان و در عین حال سلامت جسم سالمندان عزیز کشورمان بنیان نهاده شد. این موسسه کلیه نیازمندی های عزیزان سالمند را از قبل پیش بینی نموده و با برخوردای از یک تیم مجرب و حرفه ای، تمامی تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات به اعضای خود و با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن می نماید تا بدین وسیله آرامش و آسایش را دوباره به خانواده ها بازگرداند.

از طرف دیگر کمبود امکانات رفاهی و سیاحتی اختصاصی بسیار معدود در کشور ما ایران برای این قشر عزیز و آسیب پذیر سبب خانه نشینی این عزیزان و فراهم شدن بستر بروز انواع بیماری های روحی و روانی شده است. با توجه به این که موسسه مهرسان نیتا بر این باور استوار است که همواره پیشگیری بهتر از درمان است در میان انواع خدماتی که ارائه می دهد، هماهنگی و برگزاری دورهمی های شاد و مفرح و تورهای تفریحی و سیاحتی ویژه این عزیزان در محیطی امن و ایمن را نیز جای داده است.